Cine se aseamana se aduna, spune o vorba din popor. Cu siguranta daca te intereseaza sa vii sa faci parte din echipa noastra, esti una din acele femei ambitioase, care stiu sa isi puna atuurile “la treaba”. Dedicam angajarilor o sectiune aparte in pagina noastra si consideram ca merita sa discutam pe larg despre asta.

Iata aici 3 motive pentru care vei dori sa vii sa faci parte din echipa Artemis Masaj

Noi spunem ca aici vei gasi cea mai buna oferta de angajare. Esti frumoasa, stii ce iti doresti in viata, esti pregatita sa imbratisezi noul si sa descoperi domenii in care ai putea excela. Lasa prejudecatile la o parte, temerile si mai ales, uita de ideea ca ai nevoie de experienta! Daca ti-am starnit interesul deja, citeste mai departe si descopera doar 3 motive – insa suficient de convingatoare – pentru care vei dori sa faci parte din echipa noastra de fete maseuze.

✽✽✽ Program flexibil – o sa-ti placa

Stim ca a munci este destul de rigid in termenii de program. La Artemis insa lucrurile stau putin diferit. Functionam dupa programarile efectuate, asadar vei lucra astfel. Ai parte de flexibilitate, poti astfel jongla si cu alte interese pe care le ai.

Uita de ideea de a te invoi sau de a nu putea tine pasul cu tot ce se intampla in viata ta. Dozeaza in mod egal interesul pentru viata personala cu cel pentru viata profesionala. Daca inca mai crezi ca este imposibil sa faci asta, hai sa descoperi la noi cum sta treaba!

✽✽✽ Un domeniu placut

Pana la urma te vei intreba ce anume esti dispusa sa faci pentru a-ti castiga existenta. Artemis Masaj este despre arta masajului altfel, o combinatie de tehnici de seductie cu cele de masaj propriu zis. Aici vei avea ocazia de a te perfectiona in arta masajului – iti oferim sansa de a urma cursuri de masaj, iar la final sa primesti si certificarea cunostintelor dobandite, adica diploma autorizata de Ministerul Muncii si Educatiei. Asta te va ajuta si pe viitor in viata.

✽✽✽ Cireasa de pe tort, castigurile mari!

Motorul actiunilor tale este partea financiara. Oricine isi doreste sa castige cat mai mult. Iata ca in sfarsit ai si gasit locul perfect unde castigurile mari sa fie posibile! Hai si tu in echipa noastra daca iti doresti sa ai salariu mai mult decent, daca nu iti place sa te multumesti cu putin. Promitem ca pentru maseuzele active sunt pregatite bonusuri de performanta, oferite negresit!

3 motive pentru care nu vei renunta prea usor la acest job!

Sa te convingi si mai mult ca vei ajunge intr-o echipa de fete, exclusiv, te invitam sa descoperi locatia noastra. Sau cel putin sa vizionezi din pagina online galeria foto, cu fetele noastre.

Daca ai ajuns deja la noi, suntem convinsi ca nu vei pleca curand. Iata de ce:

✽✽✽ Ai parte de discretie

Stim ca sunt multi ochi curiosi, dar cert este ca la noi vei fi protejata in fel si chip. Suntem atenti la nevoile celor din echipa.

✽✽✽ Cazare gratuita

Daca este cazul si vii din provincie, te relochezi si treci prin acea perioada in care iti pui la punct un alt ritm al vietii, noi te sustinem. Asadar, la nevoie vom oferi si cazare gratuita.

✽✽✽ Job sigur

Daca tu esti o maseuza buna si te remarci, fii sigura ca si noi te vom ajuta intr-un fel. Vei avea mereu clienti. Iti sustinem activitatea, ne trec pragul clienti importanti, clienti fideli si astfel pe termen mediu sau lung, nu conteaza, stii sigur ca nu vei duce lipsa de activitate.

Asadar, ai suficiente motive sa descoperi aceasta activitate ca fiind una care se pliaza destul de bine pe nevoile tale, pe dorintele tale de viitor. Pe principiul cine te recomanda, Artemis este un nume gigant si cu istorie in spate. Suntem salonul de masaj cu reputatie, asadar nu este cazul sa te ingrijorezi ca aici un job este unul de scurta durata. Tu vina cu entuziasm si interes, noi te ajutam sa devii experta in arta masajului!

Descopera toate detaliile despre job si nu numai, din pagina noastra, masajclub.ro.